top of page
Návrh bez názvu.jpg

Datum: 14.10.2022, 18:00

Místo konání: Dřevák

Pořádá: Meandr

3 KONCERTY v Dřeváku

V rámci oslavy pátého kola pořadu Síťovka se odehraje společný koncert tří kapel, které jsou spojeny s Dolním Poberouním. Zahrají Ale, Audio Attaché a na závěr Honza Ponocný a jeho Circus Ponorka. Návštěvníci se mohou těšit na tři hodiny hudby s nápoji a grilovačkou.
Návštěvníci Síťovky mají také možnost si vstupenky zakoupit přímo na Síťovce, tedy den předem, za zvýhodněnou cenu 150 Kč.

AUDIO ATTACHÉ: 
Indie rockovou kapelu Audio Attaché založili v roce 2009 Jan Houdek, Richard Alexander a Vladimír Mikeš. V této sestavě kapela natočila první EP Berlín (2010). Své první živé CD Raf (2012) a debut 200 lidí (2015) Audio Attaché nahrávali už v pěti, s Janem Plašilem a Filipem Kmentem - Sousedem od Berounky.

CIRCUS PONORKA: 
One man band Honzy Ponocného, místního kytarového mága, který stál 25 let po boku Ivana Krále, 23 let vedle Mekyho Žbirky, 26 let s Václavem Koubkem… Brilantní kytarista, dokonalý profesionál a Soused od Berounky.

ALE: 
ALE se dali dohromady v roce 2019 na základě původně sólového projektu frontmana Adam Lešikara a jeho autorského alba Teď anebo někdy. 
Repertoár skupiny tvoří vlastní rockové písničky s českými texty a hudebním přesahem do různých žánrů.
Loni v létě natočili ALE svůj první singl – Námořnická / Ztlum to! a na kontě mají také dva videoklipy (Hazjl, Stále nestálá).
Kytaristou kapely je Soused od Berounky - Martin Ambrož.

bottom of page