top of page
LUK_4534 (1).jpeg

Lektor: Michaela Puchalková

Pořádá: Meandr

 

Datum: 23.9.2020

Čas: 12.00 - 13:30 

Vstupné: 120 Kč (členové zdarma)

Prosíme o registraci.

WORKSHOP IMPROVIZACE

s Míšou Puchalkovou

Improvizace. Slovo, které někoho láká, někoho děsí. Přijďte si udělat vlastní obrázek a ochutnat užitečné principy improvizace, které vám poslouží v životě i v práci! 

Schopnost improvizace je, často nesprávně, vysvětlována jako vlastnost extrovertů, schopnost reagovat rychle, pohotově, schopnost prosadit se, nebo dokonce umění manipulace nebo vypočítavosti, která umožní dostat se z jakéhokoliv průšvihu nebo elegantně zakrýt vlastní chybu. Tak tohle byste opravdu na workshopu improvizace čekat neměli, protože, když přijdete, zjistíte pravý opak:

  • že skvěle improvizovat může i introvert, protože právě introverti často umí skvěle pozorovat a naslouchat a to v improvizaci jde především

  • Objevíte kouzlo, které se stane, když si dovolíte vzít chybu do hry, vezmete své strachy ssebou a začnete reagovat na věci, které přichází „Ano, a… místo Ano, ale…“

  • Zjistíte, jaké to je, když se zřeknete soudů a blokujících osobních filtrů, co začne díky tomu vznikat (že by flow a napojení?)

  • Představí se vám improvizace, jako hravý soubor vlastností, který se vyznačuje pokorou, uměním naslouchat a otevřeností. 

  • Okouzlí vás improvizace, která vychází z momentu překvapení a třeba i krize, které se nepolekáte, a více než na rychlost se budete soustředit na pozorné vnímání situace a zvídavou hravost, která umožní udělat s lehkostí další krok. 

Workshop

Improvizace se nedá předat přednášením. Proto se s námi do ní ponořte v bezpečném prostředí sebezkušenostního workshopu.

bottom of page