top of page

Středočeské inovační centrum - inovační partner Meandru

SIC_návrh_v1-1.png

Pokud máte zájem představit svůj projekt zástupcům SICu, vyplňte formulář a informace o vás se donesou do Meandru Bashce a do SIC Daně Peřichové.

SIC je inovačním partnerem Meandru.

SIC rozvíjí podnikatelský a inovační potenciál Středočeského kraje a nabízí široké portfolio služeb a programů na podporu podnikání. 

Jejich programy jsou aplikovatelné pro malé a střední podniky a právnické osoby.

Experti z celé České republiky vám tak svým mentoringem mohou pomoct rozvíjet vaše podnikání. Můžete také  získat  finanční i nefinanční podporu pro rozvoj svého projektu, rozšířit svoje dovednosti v oblastech marketingu nebo obchodu. Můžete konzultovat svůj nový podnikatelský záměr a získat cenné rady a podporu. 

Středočeské inovační centrum si také pravidelně bude vybírat zajímavé podnikatele z našeho pořadu Síťovka a pomůže jim dostat se o velký krok dál.

 

Tato spolupráce Meandru nabízí jedinečný prostor, ve kterém členové našeho coworkingu a projekty prezentující na Síťovce budou mít k inovacím a rozvoji svého podnikání tak malinký krůček, že by byla velká škoda ho neudělat.

Z programů SIC Meandr doporučuje:

1.png

Rozsáhlý inovační program v širokých oblastech. Experti a systém podpory vám budou vybráni na míru.  SIC financuje 80%, vy 20%.

2.png

 Pokud chcete inovovovat stávající výrobky nebo služby nebo podpořit vývoj nového produktu a ověřit poptávku na trhu.

3.png

Program pro malé a střední firmy, které mají ambice proniknout na domácí nebo zahraniční trh s cílem navýšení svého zisku.

Návrh bez názvu-3.png

 Pokud řešíte vliv podnikání na životní prostředí.

Středočeským inovačním centrem byly podpořeny například tyto projekty:

bottom of page