Síťovka

Setkání inspirativních sousedů od Berounky

Síť – spojení – flexibilita
a schopnost pojmout cokoliv

Síťovka je živý pořad o podnikavých lidech, dobrých nápadech a zajímavých iniciativách Dolního Poberouní. Uslyšíte a uvidíte co dělají, nad čím přemýšlí a co se tu zajímavého děje.

To nejlepší okolo Berounky během jednoho večera.

Inspirace

Během čtyřminutové prezentace vám svůj příběh povypráví 10 zajímavých osobností.

Hudba

Představí se vám jedno hudební těleso, které svou produkcí zpestří večer.

Jídlo

O občerstvení se postará jeden gastro podnik, kterého uvidíte i mezi vystupujícími.

ROZŠIŘTE SVOU SÍŤ

,,Večer plný networkingu, příběhů, zábavy a dobrého jídla a pití připravuje a moderuje Bashka – kapitánka Meandru.
Koná se 2-3x do roka a už po prvním kole si získal velkou popularitu.

Publikum v závěru večera hlasuje o tom, který příběh ho nejvíce zaujal. Vítěz promluví i v dalším kole.

Skvělou fotkou dokumentuje Síťovky Jana Bergerová.

 

Nejbližší síťovka

… bude někdy na podzim…

 

V tuto chvíli nejsou žádné nadcházející události.

Z minulých síťovek

Síťovka vol. 10

  • Honza Ponocný – hudebník
  • Jan Dezort – Dezwood
  • Roman Řezáč – Pivovar Řevnice
  • Jindra Chromý – AddAI.life

Síťovka vol. 9

Stupně vítězů

Další účinkující

  1. Zuzana Dudáková – Modrý domeček, Spolek Náruč
  2. Pavel Blaženín – JAZZ Černošice
  3. Katarina Bukovini – Ecopets
    & Stáňa Šálková – Živý spolek

Síťovka vol. 8

Stupně vítězů

Další účinkující

  1. Michal Andres
  2. Eliška Lechnerová – Pohni s Lety
  3. Tereza Ponschárová – Teravia
  • Tom Pekárek – ilustrátor
  • Pavel Ovesný – Lesapán
  • Eva Průšová – My Little Art
  • Margaret Glutenfree – Srdcem v kuchyni
  • Petr Toman – fotograf
  • Přemysl Bosák – Disputio
  • Eva Hodinková Hellerová – The Momenth 137

Síťovka vol. 7

Stupně vítězů

Další účinkující

  1. Ida Kubrichtová – hyporehabilitace Jupiter
  2. Tomáš Pelich – Meditační zahrada Shibumi
  3. Jana Bergerová – Srdcaři od Berounky
    Zuzana Čížková – Malířka a sochařka
  • David Beneš – Incisco a trio metio
  • Tereza a Zdeněk Mahlovi – Chalupa
  • Alena Wehle – Citlivka
  • Jan Zeman – Biopekárna Zemanka
  • Blanka Hovorková – Bílé Blaho

Síťovka vol. 6

Stupně vítězů

Další účinkující

  1. Renata Pavlíková – UŠILASI
  2. Markéta Kotková – výtvarnice
  3. Kristýna Cejnarová – Mamdoo
  • Gabriela Železná Mařáková – Chovatelská archa
  • Tadeáš Jindra – Tedovo Brašnářství
  • Kamila Šimůnková Petrovská – Třetí rodič
  • Helena Kočíková a Jiří Tomšů – U věže
  • Bára Vlasáková – Je na čase
  • Michal Boháč – Hodinový Ninja

Síťovka vol. 5

Stupně vítězů

Další účinkující

  1. Michaela Tlustá – Mikela da Luka
  2. Žaneta Krčilová – Milju
  3. Lucie Šabatová – Soused Store

    Cena poroty SIC
    Eliška Salavcová – Baavi 

  • Matěj Hlaváček – Pospolu.design
  • Jaromír Horák – Samurai shot
  • Bohumil Gardavský – The Place
  • Petr Hauzírek – Co mám v krabici od bot
  • Vojtěch a Honza Malinovi – E-cafe Bike
  • Denisa Fabo – Městečko

Síťovka vol. 4

Stupně vítězů

Další účinkující

  1. Tadeáš Červenka – DobTown
  2.  Tom Bárta – Karlštejn34
  3. Kamil Červenka & Prokop Sodomka –  NOY.cz
  • Anna Hejlíková – Tři kvítka
  • Magdalena Krupilová – Rezcykl
  • Petra Marková – Peťa z Maringotky
  • Petra Vemolová – Děti Berounky
  • Luděk Benda – Opravárna IT
  • Lenka VyhnálkováLiving in Green
  • Michaela Dohnálková – Míšina čokoláda

Síťovka vol. 3

Stupně vítězů

Další účinkující

  1. Gabrieal Doubek – Ke kořenům
  2. Jan Abt – Tátův sad
  3. Milan Odstrčil – DřevoUs
  • Aneta Končulová Biodanza
  • Michala Duffková – Alkos
  • Adam Langr – Rockovrat
  • Vojta KoštířPražská pastvina
  • Bára Makovka – Garage Sale
  • Marcela Soukupová – Koláčové dobroty
  • Radka Wallerová – Sousedé od Berounky pomáhají ukrajinským rodinám

Síťovka vol. 2

Stupně vítězů

Další účinkující

  1. Šárka SodomkováDřevák a architektka
  2. Markéta Margareta Kabi – Srdcem v kuchyni
  3. Leli Hnidáková – Lelí’s Cupcakes
  • Pavel HartmanHaryho dobrý kousky
  • Tereza Vohryzková & Dana MěchurováŽivá krajina v dolním Poberouní
  • Jan DezortDezwood
  • Kateřina Plzáková & Petra ZavadilováPorod je krásný
  • Lukáš Winter Addai
  • Ondřej Balatka V presu

Síťovka vol. 1

Vítěz první Síťovky

Další účinkující

Martin Lánský – Na jedné vlně

 

  • Jan Jenq – Chovatelská archa
  • Ondra Kopička Landcraft
  • Petr Šindelář – Architekt
  • Veronika Horejšová – Videopříběhy
  • Petr Hanzel – HitHit – lovec projektů
  • Jakub ChomátWIM HOF trenér
  • Jitka Červenková – Férovky
  • Zuzana Vrzalová & Blahoslav MatějkaBloumej Brdy
  • Hana Habartová – Paměť v pohodě